HİZMETLERİMİZ

Ok   EV İLAÇLAMA

Evlerimiz bizlerin aile bireylerimiz ile bir arada zaman geçirdiğimiz, üzüntü ve mutluluklarımızı paylaştığımız, günün stresinden kaçıp sığındığımız limanlarımızdır. Doğal olarak hiç birimiz aile bireylerimiz ile bir arada olduğumuz evlerimizi haşereler, kemirgenler ve diğer zararlılarla paylaşmak istemeyiz bu yüzden evlerimizi ilaçlatırız.

Ancak ev ilaçlaması yaptırmaya karar vermekle beraber ciddi bir sorumluluk üstlenmiş olduğunuzu da lütfen unutmayınız. Ev ilaçlaması denildiğinde akla ilk gelen her türlü zehirle haşerelerin imha edilmesi gibi yanlış bir anlayış söz konusudur. Oysaki ev ilaçlaması esnasında kullanılan ilaçlar mutlak suretle bakanlık onaylı ve de havaya karışmayan solunum yolu ile insana zarar vermeyen ilaçlar kullanılmalı vede bu işlem sırasında profesyonel ekipmanlar kullanılmalıdır. Unutulmamalıdır ki profesyonel olarak yapılmayan ev ilaçlaması insan sağlığı açısından büyük riskler taşımakta bazı durumlarda ölümle bile sonuçlanabilmektedir.

Ok  İŞ YERİ İLAÇLAMA

İşyeri ilaçlama hem yöneticilerin hemde personelin sağlıklı bir ortamda rahat bir atmosferde çalışabilmeleri için gereklidir. Böcek türleri işyerlerinde daha fazla aktif halde bulunurlar.Hem üretim hemde insan yoğunluğuna bağlı olarak özellikle gıda üzerine hizmet sunan işyerlerinde böcek türleri diğer yerlere oranla daha fazla görülmektedir. İşyeri deposu ve ambarlarında görülen haşerelerin başında fareler ve pire zararlısı gelmektedir bu alanlarda fare ilaçlama ve pire ilaçlama uygulaması şarttır.Böcekler yaşam alanları olarak,yağı,nemli,karanlık,ve gıda maddelerinin bulunduğu ortamları seçerler.

Sizde sağlığınızı korumak ve çalışanlarınıza ferah ve temiz ortamlar sunmak için mutlaka işyeri ilaçlama hizmeti almalısınız. İlaçlama olarak işyerlerinde oluşabilecek her türlü böcek ilaçlama sorunlarına karşı son sistem ekipmanlar ile tüm böcek türleri‘ne karşı kalıcı,ekonomik ve birinci sınıf haşere ilaçlama ile istediğiniz gün ve saatte işlerinizi aksatmadan işyerinize gelip ilaçlama yapıyoruz.

Ok  OTEL İLAÇLAMASI

Oteller insanların toplu yaşadığı alanlarından biridir. Haşere türlerinin birçoğu insanların yaşam alanlarını mesken tutmayı severler. Çünkü haşerelerin ve farelerin bu alanlarda yiyecek ve içecek bulmaları daha kolaydır. Açıkta bırakılan ya da yere dökülen yiyecek kırıntıları ile beslenen böcekler,bir süre sonra çok hızlı ve çok sayıda üreyerek insanlara zarar vermeye ve hastalık bulaştırmaya başlarlar. Otellerde yiyeceğin olduğu, sıcak alanlar olmasından dolayı böcek ve haşereler için en ideal yaşam alanlardan biridir.

Otel içlerinde veya otellerin mutfaklarında bulunan gıdalar üzerinde gezerek ya da otel içlerine ve otel odalarına yumurtalarını bırakarak hem çok çabuk yayılırlar hem de bu yolla insanlara hastalık bulaştırırlar. Unutulmamalıdır ki otel gibi sıcak olan mekânlarda yaşayan haşere, böcek ve fare gibi canlıların 1 tanesinin bile görülmesi durumunda otel sahibi ya da işletmecisi olarak, müşterileriniz açısında güven ve itibar kaybı yaşamanıza neden olacaktır. Bu nedenle acilen Otel ilaçlaması yaptırmak için uzman ve deneyimli bir ilaçlama şirketinden randevu alınmalıdır. Yaptırılacak olan otel ilaçlama uygulaması, deneyimsiz, yasal olmayan ve merdiven altı ilaçlama şirketlerine yaptırılması durumunda hem etkili bir sonuç alınamayacak hem de zaman kaybına neden olunacaktır.

Ok  OKUL İLAÇLAMA

Eğitim kurumları yani okullarımızın haşere ve kemirgenlerin en fazla uğrak alanları arasında yer almaktadır. Okul ilaçlama mutlak suretle sertifika sahibi ve işinin sorumluluğunun bilincinde olan personeller tarafından yapılmalıdır.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız günlerinin çok büyük kısmını bu alanlarda geçirmektedir. Sadece eğitim dönemi değil günümüzün eğitim koşulları düşünüldüğünde tatil günlerin de dahi kurslar, eğitim faaliyetleri gibi aktiviteler neticesinde buralarda geçirilen zaman oldukça fazlalaşabilmektedir.

Okul ilaçlama konusunu çok daha önemli olan konu ise salgın tipi hastalıkların genel olarak ilk başlangıçları eğitim kurumlarında görülmektedir. Tüm bu sebepler göz önüne alındığında okul ve dershane tarzı eğitim kurumlarımızın haşere ve bunların yol açtığı virüs ve hastalıklara karşı periyodik olarak dezenfekte ve ilaçlama uygulamaları yapılması çocuklarımızın sağlığı açısından hayati önem taşımaktadır.

 
 
Ok  HASTANE İLAÇLAMA
Hastane insanların en çok ihtiyaç duyduğu bir hizmet alanıdır. Bu bakımdan günde 1000’lerce insanlar hastaneye gelmekte. Hastaneye gelen vatandaşların birçoğunun vücut direnci düşük ve hasta olan insanlardır. Bu insanlar hastalık kapma olasılığı daha yüksektir. Gelen insanların çoğu zaten hasta bir de oradan mikrop kapması bu hasta için çok tehlikeli olmaktadır. Hastanelerimizin temiz ve sağlıklı olması için mutlaka haşere ve böceklerden arındırılması gerekir. Hastanenin hijyenik olması sağlığımız açısından önemlidir. Hastaneler mutlaka temiz olması gereken yerlerin başını çekmektedir. Hastane ilaçlama hizmetimiz ile hastanelerinizde şifa bulmak için yatan hastalarınıza temiz ve sağlıklı ortamlar sunarak onları ne kadar önemsediğinizi bir kez daha göstermiş olursunuz.
 
Firmamız hastane ilaçlama konusunda son derece tecrübelidir ve donanımlıdır. Temizlik ekiplerimiz ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek eğitim ve donanıma sahiptir. Hastane ilaçlama hizmetimizde de tıpkı diğer hizmetlerimiz de olduğu gibi sizi bir müşteri olarak görmenin ötesinde, çözüm ortağınız olarak yanınızda yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Hizmet kalitesinden, yerinde ve zamanında hizmet verme ilkesinden bir an olsun ödün vermeyen firmamız hastane ilaçlama konusunda size en kaliteli hizmeti vermeye her zaman hazırdır. Hastane ilaçlamasına her şeyden daha çok özen göstermekte fayda vardır. İlaçlamada kullanılan ilaçlar mutlaka sağlık bakanlığı onaylı olması gerekir. Çünkü ilaçlamada kullanılan ilaçlar oradaki insanları daha çok etkilemektedir. Hastane ilaçlama bu bakımdan ilaçlama yaparken mutlaka yasal ilaçlama şirketlerini tercih edin.
 
 
Ok  FIRIN İLAÇLAMA
Fırın ilaçlama, hem sizin hem de çalışanlarınızın sağlıklı bir ortamda işlerini yürütebilmeleri için önemlidir. Aynı zamanda fırınınızda üretilen gıda ürünlerini tüketecek olan insanlarında sağlıklarını düşünerek mekânınıza düzenli olarak fırın ilaçlaması yaptırmalısınız. Bu durum aynı zamanda sizi yapılacak olan denetimlere karşıda koruyacaktır.
 
Bu nedenle fırın ilaçlama hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet sağlamak için Başaran Temizlik ve İlaçlama şirketi olarak kendimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Fırın ilaçlama hizmetimiz ile fırınınızı tüm haşerelerden ve kemirgenlerden arındırmak için bizi arayın. Doğabilecek her türlü olumsuzluklara fırsat vermemek için düzenli bir şekilde fırın ilaçlaması yaptırmanız hem ekonomik açıdan, hem de sağlık açısında size katkı sağlayacaktır.
 
Fırın ilaçlaması yaptırarak hem çalışanlarınızın hem de üretmekte olduğunuz ürünler hem temiz ve sağlıklı olacak hem de yapılacak olan denetimlerde işletmenize ara verilmesini engellemiş olacaksınız. Fırın ilaçlama, konusunda deneyim sahibi Zorlu Çevre Sağlığı ve İlaçlama, uzman ve profesyonel çalışan, aynı zamanda ilaçlama konusunda bilgi ve tecrübe sahibi personelimizle ilaçlama sektöründe lider firma olarak hizmet vermektedir. Bizi arayın fırın ilaçlaması ile fırınınızı haşere ve kemirgenlerden kurtaralım.
 
 
Ok  FABRİKA İLAÇLAMA
Fabrika ilaçlama, hem sizin hem de çalışanlarınızın sağlıklı bir ortamda işlerini yürütebilmeleri için önemli bir uygulamadır. Ayrıca fabrikada üretilmekte olan ürünü kullanacak olan insanlarında sağlıklarını düşünerek fabrika ilaçlama, işyeri ilaçlama, şirket ilaçlama ve ofis ilaçlama hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet sağlamak için Zorlu Çevre Sağlığı ve İlaçlama şirketi olarak kendimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz.
 
Fabrika ilaçlama hizmetimiz ile fabrikalarınızı tüm haşerelerden ve kemirgenlerden arındırmak için bizi arayın. Doğabilecek her türlü olumsuzluklara fırsat vermemek için düzenli bir şekilde fabrika ilaçlaması yaptırmanız hem ekonomik hem de sağlık açısında size katkı sağlayacaktır. Fabrika ilaçlaması yaptırarak hem çalışanlarınızın hem de üretmekte olduğunuz ürünler hem temiz ve sağlıklı olacak hem de yapılacak olan denetimlerde işletmenize ara verilmesini engellemiş olacaksınız.
 
 
Ok  BAHÇE İLAÇLAMA
Siz değerli müşterilerimizin boş zamanlarda gönül rahatlığı ile dinlendiğiniz mekanlarınız olan bahçelerde rahat bir yaşamınız için mutlaka haşeresiz olması gerekir. Bunun için mutlaka bahçelerin temiz tutulması, bahçelerin ilaçlanması gerekir ve periyodik olarak bakımı yapılıp ilaçlanması gerekir. Ayrıca bahçelerimizde bulunan sebze ve meyvelerimize zarar veren haşereden kurtulmanın tek yolu; yasal çalışan ilaçlama şirketlerden yardım alarak bahçe ilaçlama sı yapılmalıdır. Şayet bahçenizden yüksek verim almak istiyorsanız mutlaka ekinlerinize zarar veren haşere gurubu ile mücadele ediniz. Bahçenizdeki haşere türü ne olursa olsun hiç fark etmez her türlü haşereye karşı profesyonel mücadele veren Zorlu Çevre Sağlığı ve İlaçlama yılın 365 günü ve haftanın 7 günü 24 saati hizmetinizde.
 
 
Ok  MAĞAZA İLAÇLAMA
Mağaza ilaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde anda profesyonel olarak çalışan Başaran Temizlik ve İlaçlama ile irtibata geçmeli, ilaçlama öncesi keşif personeli talep etmelisiniz. Keşif personelleri tarafından yerinde yapılacak olan tespitler neticesinde alanın yapısına ve ilaçlama yapılacak haşerenin cinsine uygun olan intesit seçimleri yapılabilmektedir.
 
Alışveriş yapmak hepimizin sosyal hayatımızda önemli bir yer tutmakla beraber mağazalar alışveriş dışında da oldukça fazla zaman geçirilen alanlar haline gelmiştir. İnsanların toplu olarak kullanımında olan bu tarz alanlar doğal olarak haşerelerin sıklıkla karşılaşıldığı alanlardır. Bu tür insan yoğunluğunun fazla olduğu mağaza türü alanlarda kalıcı hijyeni sağlamak kolay olmamaktadır.
 
Bu yüzdendir ki mağaza ilaçlama yapılır iken uzman personeller aracılığı ile doğru ekipmanlar kullanılarak uygulama yapılmalıdır. Özellikle salgın hastalıkların önlenebilmesi için bu alanların düzenli olarak dezenfekte edilmesi;ayrıca tüm haşere ve kemirgenlere karşı periyodik ilaçlama uygulamaları yapılmalıdır.
 
 
Ok  CAFE İLAÇLAMA
Tarım Bakanlığının 30 Mart 2005 tarih ve 25771 sayı ile Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Gıda ve Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin piyasa gözetimi, kontrolü ve denetimi ile iş yeri sorumluklarına dair yönetmelik gereğince işletmenizin haşere mücadele ve kontrol işlemlerinin ruhsatlı ilaçlama firmalarına yaptırılması gerekmektedir.
 
Lokanta, fırın, cafe, restaurant gibi gıda üretimi yapan yerlerde haşere ve kemirgenlere yüksek oranda rastlamak mümkündür. Çünkü haşere ve kemirgenler sıcak,nemli ve aş olan yerleri severler.Bu nedenle bu kurumlarda bu problemlerden kurtulmak ve bir daha yaşamamak için rutin olarak ilaçlama yaptırmaları gerekmektedir. Zorlu Çevre Sağlığı ve İlaçlama olarak  Bakanlık onaylı ilaçları kullanarak sizi bu problemlerden sağlıklı ve etkili bir biçimde kurtarıyoruz.
 
  Profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmeti sunan firmamız, Sağlık Bakanlığı onayı ile sizlere Muğla yöresinde güvenli ve hijyenik ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Milas’ta otel ilaçlama, Milas’ta eğlence tesisi ilaçlama, Milas’ta alışveriş merkezi ilaçlama, Milas’ta okul ve eğitim kurumu ilaçlama, Milas’ta gemi ve yat ilaçlama, Milas’ta restoran ve yemek tesisi ilaçlama, Milas’ta yazlık, ev, site ilaçlama, Milas’ta gıda işletmesi ilaçlama, Milas’ta sağlık kurumu ilaçlama, Milas’ta bahçe ilaçlama, Milas’ta ofis, işyeri ilaçlama hizmetlerini profesyonel olarak sunan firmamız mekanlarınızı kalorifer böceği, hamam böceği, pire, kene, fare, karınca, tespih böceği, halı böceği, gümüş böceği, güve, ağaç kurdu, sivrisinek, karasinek, tahta kurusu, akrep, tatarcık, örümcek, kulağakaçan, salyangoz, kırkayak, deri böceği, toz piresi, çekirge gibi zararlı haşere, böcek ve kemirgenlere karşı ilaçlama yaparak hijyenik hale getirir.