KURUMSAL

ZORLU Çevre Sağlığı ve İlaçlama, Fabrikalar, Oteller, Restaurantlar, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Yerleşim Alanları, Konutlar, Gıda Depoları, Fırınlar, Pastaneler gibi insanların yaşam alanlarında zararlı kontrol ve mücadelesi (pest control) konusunda hizmet vermeye müşterilerimizden aldığımız güçle devam ediyoruz.

T.C Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ve (WHO) Dünya Sağlık Örgütü tarafından tavsiye edilen ilaçları kullanan firmamız, müşterilerine, HACCP standartlarında raporlama sunmakta, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Dünya standartlarında insanlara ve çevreye zarar vermeyen uygulama ve kontroller yapmaktadır.

Uzman personeliyle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için AR-GE çalışmalarında bulunmakta, bu konuda diğer kuruluşlarla iş birliği ve bilgi alışverişi yapmaktadır.

Firmamız müşterilerimizden gelen acil çağrılara 7/24 SAAT HİZMET ANLAYIŞI ile azami 12 saat içerisinde cevap vermekte, problemleri en kısa sürede çözmekteyiz.

ZORLU Çevre Sağlığı ve İlaçlama olarak kısa zamanda ulaştığımız hizmet kalitesiyle, her geçen gün artan müşteri potansiyelimizle ve siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için oluşturduğumuz uzman kadromuzla bundan sonra da çalışmalarımıza devam edeceğiz.

İLKELERİMİZ

●    İş sağlığı ve iş güvenliği ilk önceliğimizdir.

●    Müşteri tatmini ve bağlılığına önem veririz.

●    Deneyimli ve katılımcı çalışanlarımız en önemli varlığımızdır.

●    Tüm ilişkilerimizde güven, dürüstlük ve iş etiği ön plandadır.

●    Mükemmelliğe ulaşma ve rekabet için sürekli iyileştirme ve değişimi esas alırız.

●    Tüm faaliyetlerimizde çevreyi koruma ve israf etmemeye özen gösteririz.

MİSYONUMUZ

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, minimum hata, uzmanlaşmış ekip,güven ve saygınlık ilkelerine bağlı kalarak “önce müşteri memnuniyeti” ilkesiyle çalışan, dinamik ve lider bir şirket olmaktır.

VİZYONUMUZ

Kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesini birinci planda tutmak kaydıyla, en gelişmiş teknolojiyi ve ekipmanları takip ederek sürekli yenilenme ve yapılaşma içinde olan kuruluşumuz attığı her adımda daima mükemmeli hedeflemiştir.

ZORLU Çevre Sağlığı ve İlaçlama bu amaç doğrultusunda tüketicilerine en kaliteli, güvenilir standartlarda uygun hizmet sunmaktadır.